Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2013

 • Cykle: Poradnik Małego Internauty
  01 lutego 2013
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przygotowała nową ofertę zajęć, skierowaną do uczniów 1-3 klasy szkoły podstawowej. Poradnik Małego Internauty to cykl zajęć z zakresu bezpiecznego i kreatywnego posługiwania się Internetem.
 • Nie bądź pionkiem - Bądź zwycięzcą! Gry planszowe w MBP Jasło
  31 stycznia - 28 lutego 2013
  Stworzyć armię, zbudować i obronić miasto w Osadzie, nie dać się wykiwać i zdobyć upragniony towar w Kolejce, używając czarów dotrzeć jako pierwszy na Zlot Czarownic. Biblioteka zaprasza do skorzystania z gier planszowych!
 • 31 stycznia 2013
 • Nasza Biblioteka w Top Ten 2012 Dariusza Bugalskiego
  30 stycznia 2013

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle znalazła się w Top Ten 2012 Dariusza Bugalskiego, poety, pisarza, dziennikarza radiowej "Trójki". Treść artykułu zamieszczamy w dziale Media o nas.

 • Kluby: Niefortunne losy sierot Baudelaire
  28 stycznia 2013

  28 stycznia 2013 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4, należący do Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, dyskutowali o książkach Lemony Snicket`a z Serii Niefortunnych Zdarzeń.

 • Kluby: Zarażeni podróżą
  22 stycznia 2013

  Istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej. Ryszard Kapuściński

 • Klub Sieciaka
 • Kluby: Między nadrealizmem a pamięcią ikony…
  15 stycznia 2013
  15 stycznia 2013 r. odbyło się spotkanie DKK Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, którego bohaterem był Jerzy Nowosielski, malarz, pedagog, teolog.
 • Zimowe harce w Klubie Czytających Rodzin
  14 stycznia 2013
  Jak zrobić prostą maskotkę bez użycia igły i wykonać rękawiczki z kolorowego kartonu dowiedzieli się członkowie Klubu Czytających Rodzin podczas spotkania „Zimowe harce”, które odbyło się 14 stycznia 2013 r. w Czytelni jasielskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej.
 • Edukacja: O książce dla malucha w Filii nr 1
  11 stycznia - 11 lutego 2013
  Twoje dziecko nie umie jeszcze czytać? Nic straconego – w bibliotece znajdziesz książki przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych czytelnikach. 11 stycznia 2013 roku „książkę dla malucha” testowali bibliotekarze i mali czytelnicy z Fili nr 1.
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz