Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2013

 • Kluby: Babskie gadanie w Fili nr 2
  W środowe popołudnie, 16 października 2013 r., odbyło się inauguracyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Filii nr 2. Działanie klubu, który skupia dorosłych miłośników literatury, rozpoczęło się od gorącej dyskusji nad książką Izabeli Pietrzyk „Babskie gadanie”.
 • Projekty: O małym Julku i dużym Julianie
  Chcesz dowiedzieć się czym fascynował się mały Julek Tuwim? Jakie perypetie towarzyszyły jego pomysłowym zabawom? Weź udział w grze ulicznej „Magiczny świat Juliana Tuwima”, organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle, która odbędzie się 28 sierpnia 2013 r. o godz. 12.00 w Parku Miejskim.
 • Wolontariat w bibliotece
  Jeżeli dysponujesz wolnym czasem, chcesz podzielić się swoją wiedzą, zdobyć doświadczenie, zostań wolontariuszem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.
 • Projekty: Festiwalowy mix literacki w bibliotece
  Mamy ogromną przyjemność już po raz ósmy zaprosić Państwa na cykl spotkań zorganizowanych w ramach VIII Festiwalu Poezji i Prozy zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.
 • Podróże z Blondynką
  Najnowsza książka Beaty Pawlikowskiej „Blondynka na Bali” jest już dostępna w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.
 • Projekty: Poetycki performance
  VIII Festiwal Poezji i Prozy zakończy performance "Dialog trzech sztuk” grupy Crossover. Na wielkie widowisko zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle 27 września 2013 r. o godz. 20.00.
 • Projekt: Koniec języka za przewodnika!
  Przysłowia, powiedzenia, idiomy, sentencje... zapraszamy do lektury krótkiego przewodnika po językowych wyrażeniach i konkursu na naszej stronie na portalu Facebook!
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz